• Tréningy v Kysuckom Novom Meste
      • Každý pondelok od 15:30 do 17:00 hod. v telocvični na ZŠ Dolinský potok Kysucké Nové Mesto.
          • Naši športovci ukázali čo v nich je

Zverejnené: 21.5. 2023

Slnečná sobota sa niesla v duchu parkouru. V Poprade sa konalo 2. kolo Slovenského pohára JIPAST.

Na programe bola disciplína FreeStyle a Speed run. Špecializovaná hala na športovú gymnastiku Aréna Poprad na celý deň premenila na parkúrovú dráhu na ktorej si zmerali svoju rýchlosť prekonávania prekážok parkúristky a parkúristi z viacerých športových klubov. Záštitou nad týmto podujatím prevzala Slovenská gymnastická federácia. Na podujatí sa zúčastnila aj prezidentka tejto federácie Monika Šišková. Tá vyzdvihla úsilie a chuť malých športovcov.

• Naša súťaž mala úspech

Zverejnené: 28.3. 2023

V sobotu, 25.3.2023 sa v telocvični na Strednej dopravnej škole v Žiline uskutočnila parkourová súťaž pod názvom Žilinský speed run, ktorú organizoval športový klub Vlči Parkour. Na programe bola disciplína Speed run. Školská telocvičňa sa na popoludnie premenila na parkourovú dráhu na ktorej si zmerali svoju rýchlosť prekonávania prekážok parkouristky a parkouristi z troch slovenských klubov: Vlči Parkour, Argi Academy, a Gymnastik Košice. 28 pretekárok a pretekárov súťažilo v kategóriách mladších a starších žiakov a žiačiek. Všetkým pretekárom blahoželáme k výkonom a ďakujeme športovému klubu Vlči Parkour za výbornú organizáciu pretekov.

• ZAŽI S NAMI NEZABUDNUTEĽNÉ PRÁZDNINY

Zverejnené: 14.3. 2023​​​​​​

Konečne môžeme odštartovať náš 4. ročník letného parkour tábora, ktorý sa bude konať

od 22.7. do 29.7. 2023 v Belej pri Terchovej. Týždňový pobytový tábor činí 220 €.

Športový klub Vlči Parkour organizuje toto leto ďalší ročník letného parkour tábora. Celý týždeň sa budeme venovať parkouru a freerunningu.

• Gymnastické výzvy 2023

Zverejnené: 23.1. 2023

Spoločné stretnutie zástupcov klubov všetkých sekcií ukázalo v sobotu 21.1. 2023 v Banskej Bystrici, aká potrebná je diskusia aj na úrovni predsedov a riadiacich pracovníkov klubov. Sekcie si každoročne organizujú svoje stretnutia k odborným témam, ostáva ale veľa tém, ktoré je potrebné prediskutovať na spoločnom fóre. Začiatok roka je ideálny čas na takýto druh stretnutia.

• Prihlásenie pre registrovaných

• FOTO MESIACA 2023